Het Regionaal Senioren Blaasorkest Graafschap. Foto: PR

Het Regionaal Senioren Blaasorkest Graafschap. Foto: PR

Muziek maken kent geen leeftijdsgrens: ervaren senioren en nieuwe talenten samen op het podium

Algemeen

KILDER - Op zondag 1 maart geeft het Regionaal Senioren Blaasorkest Graafschap een bijzonder concert in Het Kelrehuus in Kilder, aanvang 14.30 uur. De toegang is gratis. Het Seniorenorkest onder leiding van Mark Golub nodigt iedereen uit om deze middag te ontdekken hoe verrijkend muziek maken kan zijn, ongeacht leeftijd of ervaring.

Naast het Seniorenorkest treedt deze middag op ‘Nu of Nooit Orkest’ van Muziekvereniging St. Jan Kilder op onder leiding van dirigent Dyon Jansen. Dit orkest is een vervolg op het succesvolle ‘Nieuw Talent Orkest’, een initiatief van St. Jan dat in november 2024 begon. Het orkest ging van start met een groep enthousiaste mensen die op latere leeftijd wilden beginnen met muziek maken en kreeg een vervolg, aangevuld met mensen die na lange tijd het muziek maken weer wilden oppakken. 

Het ‘Nu of Nooit Orkest’ laat 1 maart horen dat het nooit te laat is om een instrument op te pakken en samen muziek te beleven. Door het grote succes gaat St. Jan op 8 mei starten met een tweede editie ‘Nieuw Talent Orkest’. Wie interesse heeft kan zich aanmelden en kan de muzikale reis beginnen. 

Het Regionaal Senioren Blaasorkest Graafschap brengt deze middag een gevarieerd muzikaal programma van klassieke harmoniemuziek tot vrolijke arrangementen. De leden van het orkest zijn seniormuzikanten uit de regio, waarvan de meesten afkomstig zijn uit harmonie en fanfare. 

Muzikanten voor het seniorenorkest zijn altijd van harte welkom om bij het orkest te komen spelen. Kom gerust kijken op een donderdagochtend tijdens een repetitie van 10.00 tot 12.00 uur in het Kelrehuus in Kilder. Kijk voor meer informatie over het ‘Nieuw Talent Orkest’ of het ‘Nu of Nooit Orkest’ op de website.


stjankilder.nl

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant