Afbeelding

Peggy Blaauw lost Audrey Jeurissen af bij Liemerse Uitdaging

Maatschappij

ZEVENAAR - Bijna acht jaar was ze betrokken bij de Liemerse Uitdaging. Audrey Jeurissen uit Zevenaar heeft besloten om te stoppen als manager. Haar opvolger is de Duivense Peggy Blaauw.

De Liemerse Uitdaging is al elf jaar de verbindende schakel tussen partijen die veel voor elkaar kunnen betekenen maar elkaar niet altijd weten te vinden. Dankzij een uitgebreid netwerk fungeert de Liemerse Uitdaging als een bruggenbouwer tussen het bedrijfsleven en maatschappelijke organisaties. Het doel is verenigingen en stichtingen verder te helpen met gesloten beurs.

“Het was een lastige keuze om te stoppen”, vertelt Audrey Jeurissen, “maar het voelt als het juiste moment om nieuwe uitdagingen aan te gaan en me meer te richten op de mooie ontwikkelingen binnen mijn gezin. Ik kijk terug op een prachtige periode waarin ik getuige ben geweest van bijzondere samenwerkingen die bijvoorbeeld zijn ontstaan tijdens Beursvloer de Liemers, heb ik nieuwe mensen leren kennen en ben ik trots geworden op de inzet van talrijke bedrijven, organisaties en inwoners die zich met hart en ziel inspannen voor een ander. De Liemerse Uitdaging is een stichting waar bedrijven en maatschappelijke organisaties écht samenwerken - zonder prijskaartje maar met een goed gevoel - en dat is uniek en ontzettend waardevol.”

Op zoek
Het bestuur ging samen met Audrey en rechterhand Tonny Heijmen op zoek naar een opvolger. Die is gevonden in de persoon van Peggy Blaauw, geen onbekende in de Liemers vanwege haar werk voor Hope XXL en GoClean. “Ik heb al eens eerder gedacht dat deze functie op mijn lijf geschreven zou zijn”, vertelt Peggy. “Nu krijg ik alsnog de kans om een bijdrage te leveren aan de Liemerse Uitdaging. Ik heb er enorm veel zin in. Verbinden is voor mij een tweede natuur. Ik geloof er sterk in dat we alleen samen vooruitkomen en dat juist door samenwerking de mooiste initiatieven ontstaan. De Liemerse Uitdaging speelt hierin een belangrijke rol door bedrijven en maatschappelijke organisaties met elkaar te verbinden en zo de regio te versterken.”

Uitdaging
Wat haar grootste uitdaging is? Peggy: “De grootste uitdaging zie ik in het blijven inspelen op de veranderende behoeften van zowel bedrijven als organisaties. Hoe zorgen we ervoor dat we de juiste matches blijven maken en zoveel mogelijk impact creëren? Ik heb er alle vertrouwen in dat we dit samen waarmaken. Ik ben daarbij blij dat ik hierbij mag samenwerken met het bestuur én Tonny Heijmen. Ik vind het ook fijn dat Audrey me helpt wegwijs maken. Samen maken we er iets moois van.”
Voorzitter Sjoerd Geurts van de Liemerse Uitdaging is blij dat er snel een opvolger is gevonden voor de managersrol. “Het is ontzettend jammer dat Audrey er mee gaat stoppen, maar we begrijpen haar keuze. Ze is enorm belangrijk geweest als gezicht van de Liemerse Uitdaging. Dankzij haar inzet en enthousiasme hebben we enorm veel goed werk kunnen verrichten in de Liemers. Petje af daarvoor. Gelukkig hebben we met Peggy een fantastische opvolger binnengehaald. Zij kent als geen ander het belang van samenwerken en verbinden.”
Audrey Jeurissen is overigens niet meteen vertrokken. De komende maanden zorgt ze voor een soepele overgang en werkt ze haar opvolger in.


liemerseuitdaging.nl