
Kasteel Huis Bergh. Foto: Liesbeth Spaansen
Liesbeth SpaansenDrukte verwacht tijdens feestelijke heropening Huis Bergh met Koning Willem-Alexander
Cultuur‘S-HEERENBERG – Op donderdag 17 september brengt Koning Willem-Alexander een bezoek aan ’s-Heerenberg ter gelegenheid van de feestelijke heropening van Huis Bergh.
De Koning arriveert naar verwachting om 13.30 uur aan de Hofstraat. Belangstellenden zijn van harte welkom om hem langs de route te begroeten. De ontvangst en route lopen over de Hof van Bergh, vanaf de Kei op de hoek van de Hofstraat tot aan de ijzeren poort bij de brug van het kasteel.
Rond 15.00 uur vertrekt de Koning vanaf de voorburcht van Huis Bergh. Vanaf daar reist hij rechtstreeks door naar zijn volgende afspraak. De genoemde tijden zijn de tijden die momenteel bekend zijn en kunnen nog wijzigen.
Belangstelling
Vanwege het koninklijke bezoek wordt rekening gehouden met flinke belangstelling. Bezoekers wordt daarom geadviseerd om zoveel mogelijk buiten het centrum te parkeren en vervolgens te voet richting de Hofstraat en Huis Bergh te komen.
Wie de Koning wil begroeten, doet er verstandig aan om op tijd aanwezig te zijn en rekening te houden met extra drukte in en rond het centrum van ’s-Heerenberg.
Laatste voorbereidingen in volle gang
Achter de schermen wordt ondertussen hard gewerkt aan de laatste voorbereidingen voor de feestelijke heropening van het kasteel. De komende dagen wordt alles in gereedheid gebracht om Huis Bergh en de omgeving er tijdens het bijzondere bezoek van de Koning piekfijn uit te laten zien.
De komst van Koning Willem-Alexander vormt daarmee een bijzonder moment voor ’s-Heerenberg en de heropening van het historische Huis Bergh.








