Afsluiting en omleidingsroute. Beeld: Heijmans Infra onderhoudswerkzaamheden
Afsluiting en omleidingsroute. Beeld: Heijmans Infra onderhoudswerkzaamheden

Viaduct N812 over A12 (Beekseweg) twee dagen afgesloten

Vervoer

MONTFERLAND/REGIO - In opdracht van Rijkswaterstaat voert Heijmans Infra onderhoudswerkzaamheden uit aan verschillende kunstwerken (viaducten en tunnels) in Oost Nederland. Eén van deze te onderhouden viaducten is het viaduct Beekseweg te Babberich. Dit is de kruising van de N812 met de A12. 

De fietspaden op het viaduct worden voorzien van een nieuwe ‘slijtlaag’: dit is de toplaag van de verharding. Dit duurt twee dagen per richting. Op maandag 15 juni en dinsdag 16 juni is daarom het fietspad aan de westkant van het viaduct afgesloten, en rijden alle fietsers over het fietspad aan de oostkant van het viaduct. Op woensdag 17 en donderdag 18 juni is het fietspad aan de oostkant van het viaduct aan de beurt, en rijden alle fietsers aan de westkant. 

Afsluitingen Beekseweg 
In verband met de werkzaamheden is op maandag 15 juni van 07.00 t/m 16.00 uur en woensdag 17 juni van 07.00 t/m 16.00 uur de volledige rijbaan afgesloten voor autoverkeer. Voor fietsers is doorgang wel mogelijk. Dit betekent dat verkeer vanuit Babberich niet naar Beek kan via de Beekseweg, en andersom. Dit heeft ook invloed op verkeer van en naar de snelweg:

- Verkeer vanuit Duitsland kan niet via aansluiting Beek richting Babberich. Je rijdt door naar aansluiting Zevenaar, en keert daar om
- Verkeer vanuit Arnhem over de A12 kan niet via aansluiting Beek richting Beek. Je rijdt om via de A18 en de N335
- Verkeer vanuit Beek richting Babberich (en andersom) rijdt via Didam en Zevenaar, over de N335, N813 en N336
- Verkeer vanuit Beek richting Duitsland rijdt om via Zevenaar
- Verkeer vanuit Babberich richting Arnhem rijdt om via Zevenaar
- Vanuit Beek is het wel mogelijk om in te voegen richting Arnhem op de A12. Vanuit Babberich kun je wel invoegen richting Duitsland
- Fietsers fietsen tijdelijk aan één kant van het viaduct, maar kunnen wel altijd doorrijden

Doorgang hulpdiensten
Hulpdiensten kunnen in geval van prio-1-ritten wel door het werkvak rijden. Het vriendelijke verzoek is om optische- en geluidssignalen te gebruiken zodat er ruimte kan worden gemaakt indien nodig.

Op dinsdag 16 juni en donderdag 18 juni is Heijmans Infra wel aan het werk aan het fietspad, maar is de weg niet afgesloten. Ze werken aan één fietspad tegelijk.

Weersgevoelige werkzaamheden
Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk geen doorgang vinden en worden ze opnieuw ingepland.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant