
Zonnebloem H.A.L.S. geniet van sfeervolle IJsselrondvaart
ZorgAZEWIJN/’s-HEERENBERG - Donderdag 7 mei beleefden de gasten van Zonnebloem afdeling H.A.L.S. een goedverzorgde dag tijdens een rondvaart over de IJssel. Al vroeg in de ochtend vertrokken twee bussen van Bolkers uit Azewijn, met ruim honderd deelnemers en tien vrijwilligers vanuit ’s-Heerenberg naar Doesburg, waar de boot van Rederij Celjo klaar lag voor vertrek.
Om 10.00 uur ging de tocht van start. De vaart ging via Doesburg, Dieren, Bronkhorst, Brummen en Zutphen naar Deventer. En daarna weer terug naar Doesburg. Aan boord genoten de opvarenden van het zonnige uitzicht over de IJssel en de rustgevende omgeving. De boottocht duurde ruim zes uur en onderweg ontbrak het de deelnemers aan niets: koffie, thee, hapjes, drankjes en een smakelijk diner zorgden ervoor dat iedereen volop kon genieten.
Live muziek van Paul en Huub bracht al snel de stemming erin. Er werd enthousiast meegezongen en zelfs een vrolijke polonaise kwam voorbij. De vrijwilligers maakten er samen met de deelnemers een dag van om niet snel te vergeten.
Aan het einde van de middag meerde de boot weer aan in Doesburg. Daarna begon de terugreis naar ’s-Heerenberg. Met veel plezier en mooie herinneringen kijkt Zonnebloem afdeling H.A.L.S. terug op een geslaagde dagtocht.











