Beeld ter illustratie: Pexels
Beeld ter illustratie: Pexels

De Beekse avondvierdaagse: alle informatie op een rijtje

Natuur

BEEK - De Beekse avondvierdaagse vinden jaarlijks plaats in de Montferlandse bossen en is bedoeld voor jong en oud. De afstand die kan worden gelopen is 5 kilometer.

Dinsdag tot en met vrijdag wordt gestart om 18.30 uur. De start vindt plaats bij Uitspanning t Peeske Peeskesweg 12 in Beek, achter op het grasveld bij het toiletgebouw.

Diegene die vier avonden meelopen betalen 5 euro. Dan krijg je een medaille. Als je één avond mee wilt lopen is dat ook mogelijk. De kosten bedragen dan 2 euro.

Starttijden
Dinsdag 24 juni t/m vrijdag 27 juni om 18.30 uur. Inschrijven kan vanaf 18.00 uur tot 18.30 uur. Plaats: Uitspanning t Peeske.

Inschrijving
Maandag 23 juni 2025 van 08.30 tot 09.30 en van 13.30 tot 1430 uur bij Het Rondeel. ‘s Avonds van 19.00 tot 20.00 uur bij ‘t Peeske achter op het grasveld nabij het toiletgebouw in Beek.

Na-inschrijven kan vanaf 18.00 uur tot 18.30 uur. 

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant