Diede Balduk en Daisy Vliegenthart. Foto: PR
Diede Balduk en Daisy Vliegenthart. Foto: PR

Diede Balduk nieuwe fractievoorzitter CDA Gelderland

Politiek

ARNHEM/DIDAM – Binnen de CDA-fractie in Provinciale Staten van Gelderland heeft een wisseling van het fractievoorzitterschap plaatsgevonden. Daisy Vliegenthart heeft haar rol als fractievoorzitter overgedragen aan Diede Balduk uit Didam.

Vliegenthart vervulde het fractievoorzitterschap de afgelopen periode met grote betrokkenheid en inzet. Onder haar leiding heeft de CDA-fractie grote stappen gezet op verkeersveiligheid, leefbaarheid en de aanpak voor de Veluwe. De fractie spreekt haar grote waardering uit voor haar leiderschap en de wijze waarop zij de fractie heeft vertegenwoordigd.

Diede Balduk was de afgelopen periode vicefractievoorzitter en neemt met ingang van vandaag de leiding van de CDA-fractie over. “Ik ben Daisy dankbaar voor haar inzet en de stevige basis die zij heeft neergezet. Ik kijk ernaar uit om samen met onze fractie verder te bouwen aan een sterk CDA in Gelderland. We staan voor grote opgaven op o.a. het gebied van wonen, bereikbaarheid, landbouw, economie en leefbaarheid. Juist dan is een partij nodig die verbindt, verantwoordelijkheid neemt en oog houdt voor wat er leeft in onze steden, dorpen en op het platteland,” aldus Balduk.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant